Share this Story

Related Posts

One Comment

 1. Danken

  21/04/2015 at 1 PM

  Moc pěkný článek k závlaze svépomocí. Právě se chystám na něco podobného u svého domečku. V podstatě jsem si vybral i stejné čerpadlo, jen lidé z byznysu závlah mě od něj odrazují z důvodu slabého výkonu. Narážím vcelku na stejné problémy jaké popisujete na začátku článku. Proto bych se rád zeptal na vaše zkušenosti a zda Vámi navržená závlaha splnila Vaše očekávání. Rovněž by mě zajímalo jak jste plánoval délku dostřiku u jednotlivých rotátorů, případně jestli se jejich předepsané hodnoty dostřiku shodují i s realitou na Vaší zahradě.
  Dále by mě zajímalo, jestli soupis materiálu je konečný, nebo zda bylo ještě něco potřeba dokoupit.
  Moje zatravněná část plochy je 600 m2 – na což mě osobně se zdá čerpadlo dostatečné při rozdělení do tří větví po asi 7 rotátorech s celkovým výdajem na větev asi kolem 27 litrů).

  Za odpověď předem děkuji

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About sorryman

Vítejte na mém blogu! Publikuji zde články o tématech, které mě zajímají a promítám v nich své osobní zkušenosti, zážitky, pocity. Jsem pouze jeden z mnoha blogerů a nemusíte se mnou ve všem souhlasit,. Budu však rád, když se na oplátku s vlastními zkušenostmi podělíte s ostatními.

Facebook

Šmíruj mě!