wtf

Komu není rady, tomu není pomoci.

Chodí vám nevyžádaná pošta? Mě taky a nevadí mi za podmínek, které jsou pro mě akceptovatelné. Občas se stane, že mi přijde zaslaná informace, či nabídka zajímavá a nepovažuji to za spam. Naštěstí, 99% opravdu nesmyslných nabídek na pilulky, či jiných spamů, zcela účinně odstraní můj poskytovatel mailových služeb. Chci se s Vámi podělit o špatnou zkušenost z poslední doby s nevyžádanou poštou, spamy od společnosti B2M.CZ, s.r.o.

Tato společnost provozuje webový server ePoptavka.cz, který jste možná někdy pro zadání poptávky využili, jako kdysi já. Od okamžiku, kdy jsem u nich svou poptávku zaregistroval, neustále my posílají emaily. Na tom by nebylo samozřejmě nic špatného, vždyť jsem souhlasil s obchodními podmínkami. Nechápu však, když mi od nich chodí spamy i po tom, co jsem je několikrát požádal, aby mě z mailing listu vymazali. No nic, zkrátím to. Jelikož jsem na nevyžádanou poštu pana Havránka ze zmiňované společnosti několikrát upozornil a on sám mi také mailem potvrdil, že můj požadavek předal kolegům k výmazu z databáze a nestalo se tak, podávám dnes na tuto společnost stížnost týkající se šíření nevyžádaného obchodního sdělení. Popravdě, nic se od tohoto úřadu neslibuji, ale uvidíme, uvidíme.

A pokud byste měli nutkání panu Hynkovi poslat nějaké „důležité“ sdělení emailem, tak v tom vám samozřejmě zabránit nedokážu.

Hynek Harvánek
vedoucí poptávkového týmu
hynek.harvanek@epoptavka.cz

 

 

Share this Story

Related Posts

2 Comments

 1. Risma

  07/04/2019 at 7 PM

  thank you for sharing

  Reply

  • sorryman

   07/08/2019 at 11 AM

   You are welcome and have a nice day:-)

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About sorryman

Vítejte na mém blogu! Publikuji zde články o tématech, které mě zajímají a promítám v nich své osobní zkušenosti, zážitky, pocity. Jsem pouze jeden z mnoha blogerů a nemusíte se mnou ve všem souhlasit,. Budu však rád, když se na oplátku s vlastními zkušenostmi podělíte s ostatními.

Facebook

Šmíruj mě!