Share this Story

Related Posts

2 Comments

 1. Martin Kubíček

  04/05/2020 at 12 PM

  Dobrý den,

  chystám se také na realizaci závlahy svépomocí. Váš blog mne zaujal. Vyřešil jste nějak následně kapkovou závlahu, která je napájena ze studny? Máte nějaké fotografie vybavení studny? Předpokládám, že máte kopanou. Já chci technologii (Press Control, expanzní nádobu a filtr schovat do studny). Nevím však, jaká bude životnost, jelikož vlhkost se bude pohybovat ke 100%.

  díky za informaci

  Reply

  • sorryman

   08/12/2020 at 5 PM

   Dobrý den,
   jestli Vám můžu poradit, tak kapkovou závlahu nedělejte. Zbytečně budete vyhazovat peníze. Vzrostlé keře tolik vody nepotřebují, trvalky mezi keři si s vodou i stínem keřů vystačí, mulčovací kůra vlhkost perfektně udrží… Ten rok než vám keře vyrostou si raději párkrát zacvičte s hadicí:-) Myslím to vážně, opravdu. Několik lidí mi již potvrdilo, že kapková závlaha byla zbytečná investice a navíc je štvou v záhonech roztahané nevzhledné hadice a někteří ji už zlikvidovali. Hezký den.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About sorryman

Vítejte na mém blogu! Publikuji zde články o tématech, které mě zajímají a promítám v nich své osobní zkušenosti, zážitky, pocity. Jsem pouze jeden z mnoha blogerů a nemusíte se mnou ve všem souhlasit,. Budu však rád, když se na oplátku s vlastními zkušenostmi podělíte s ostatními.

Facebook

Šmíruj mě!